Ляшко закликав Зеленського звільнити відомого чиновника: подробиці

Політик заявив про загрозу відновлення імпорту електроенергії

Ляшко закликав Зеленського звільнити відомого чиновника: подробиці

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" закликав президента Володимира Зеленського звільнити голову Національної комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Валерія Тарасюка.

"НКРЕКП робить все для того, щоб Україна взимку почала купувати імпортну електроенергію. Тобто вони сьогодні спеціально банкрутують виробників, вимивають у них обігові кошти і позбавляють їх можливості підготуватися до наступного опалювального сезону. Готуватися потрібно зараз - купувати вугілля, завозити на станції, готувати систему. Для всього цього потрібні гроші. НКРЕКУ, забираючи у виробників ці гроші, фактично штучно сьогодні створює ситуацію, коли взимку, восени скажуть, що ми не можемо без імпорту, вугілля не завезене на склади, ми самі не справляємося, в нас енергетична небезпека віялових відключень тощо", - заявив політик.

Читайте також: Заборона на імпорт електроенергії з Росії та Білорусі: у Зеленського назвали важливий нюанс

Популярні відео

За словами Ляшка, винні в ситуації, що склалася, будуть НКРЕКП і особисто глава відомства Валерій Тарасюк.

"Але час для підготовки ще є. І ці рішення залежать від уряду і президента. Я звертаюся до Володимира Зеленського: звільніть Валерія Тарасюка і членів НКРЕКП, призначених за квотою президента, оголосіть відкритий конкурс на заміщення вакантних посад", - сказав лідер Радикальної партії.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заборонила імпорт в Україну російської та білоруської електроенергії до 1 жовтня 2021 року.

Джерело Україна 24 Теги