Ще місяць карантину економіка не переживе: який вихід бачать у "Слузі народу"

Треба починати карантинні послаблення з регіонів, де захворюваність на коронавірусну інфекцію менша

Ще місяць карантину економіка не переживе: який вихід бачать у "Слузі народу"

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Олексій Устенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як українська економіка має виходити з карантину.

«Як виходити з карантину? В першу чергу треба подивитися на регіони з найменшою захворюваністю на коронавірусну інфекцію. У Чернігівській області - 35 людей захворіли, а в Чернівецькій області та Києві з хворими караул, але в Чернівцях вчора з якоїсь причини відкрили ринок. Це не логічно. Треба починати з тих регіонів, де захворюваність менше, і там давати потихеньку працювати малим підприємцям. Безумовно, потрібно, щоб потихеньку Кабмін давав працювати. Я розумію, що велика кількість малих підприємців зосереджена в Києві, тут добре розвинена сфера обслуговування, але потрібен здоровий підхід. Чим раніше закінчиться карантин, тим швидше запуститься економіка, і не дай Бог, щоб у нас рівень захворюваності зріс, тому що ще один місяць карантину українська економіка просто не переживе», - наголосив депутат.

Читайте також

Раніше директор інформаційно-аналітичного центру GMK Center Станіслав Зінченко розповів про те, що держава повинна зробити для бізнесу, щоб вийти з кризи.

Популярні відео

 

 

Теги