Переговори України з МВФ: у Зеленського розкрили деталі

Консультації з Фондом тривають постійно

Переговори України з МВФ: у Зеленського розкрили деталі

Україна має намір виконати всі зобов'язання, взяті перед Міжнародним валютним фондом, для продовження співпраці з МВФ.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів радник президента Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко.

"Ми перебуваємо в постійному процесі консультацій з МВФ, і президент України сказав, що ми виконаємо всі ті завдання, які взяли на себе. З цієї точки зору наша співпраця з МВФ - це вирішене питання. Те, що ми багато витрачаємо на безпеку і оборону - він має рацію, йдеться про ті умови, які в нас є щодо дефіциту державних фінансів. Цей дефіцит буде зменшено наступного року і в 2023 році. Саме про це йдуть переговори між Мінфіном і МВФ", - пояснив радник президента.

Читайте також: Порахувати просто: ексміністр назвав причину зростання бідності в Україні

Популярні відео

Устенко нагадав, що також тривають дебати між країнами НАТО про те, чи можуть вони витрачати 2% свого ВВП на сектор безпеки та оборони.

"У нашому випадку ми витрачаємо 5% ВВП. З цієї точки зору ми не можемо собі дозволити зменшити ці витрати. Але також глава держави говорить про необхідність зростання нашої економіки, мається на увазі таке зростання, яке дозволить нам ефективно боротися з бідністю. Ми повинні вийти на зростання від 5% на рік, це дає можливість ефективно боротися з бідністю", - зазначив він.

Раніше радник президента України Олег Устенко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", скільки грошей виплатить Україна в 2021 році за зовнішніми боргами.

Джерело Україна 24 Теги