Гривня зміцнюється: банкір розповів, чи варто купувати долари

Сергій Фурса пояснив, в якій валюті краще тримати гроші

Гривня зміцнюється: банкір розповів, чи варто купувати долари

Курс гривні продовжує зростати. Чи варто зараз купувати долари, розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Зараз дійсно ситуація дуже сприятлива для гривні, і навряд чи ми побачимо послаблення національної валюти найближчим часом. Та головне питання — навіщо взагалі купувати долар. Якщо ви зберігаєте гроші в гривні, то процентні ставки доволі високі, і ви можете перемогти інфляцію, яка буде досить сильною. А ось якщо говорити про долар, там депозитна ставка менше 1%, це навряд чи допоможе зберегти ваші гроші", — сказав він.

Читайте також: Що буде з курсом долара в Україні: озвучено прогноз на найближчі місяці

Популярні відео

Фурса пояснив, що восени підвищення курсу долара не буде.

"Важливо розуміти, що не можуть долари просто лежати під матрацом. До кінця літа ми просто так, навіть не в кредит, отримуємо від МВФ 2,7 млрд доларів. Це загальна програма МВФ про допомогу країнам світу. Це нам просто пощастило, заслуги України в цьому немає. Отже, ми не очікуємо ослаблення гривні поточного року. Тому купувати долари та зберігати їх під 0% ... Якщо у вас гроші на депозиті у гривні, то ви зберігаєте і заробляєте. Тож я б зараз не радив купувати долар — хіба що ви очікуєте світової фінансової кризи", — сказав він.

Раніше ексміністр економіки Тимофій Милованов розповів, у чому краще тримати заощадження.

Джерело Україна 24 Теги