Як правильно вибирати морозиво: покупцям дали прості поради

За ДЕСТом передбачено 4 стандарти морозива

Як правильно вибирати морозиво: покупцям дали прості поради

Глава правління ГО "Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра" Олена Куликова розповіла в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі" Україна 24 ", як потрібно вибирати морозиво.

"Однозначно, рекомендую купувати морозиво, яке виготовлено за ДЕСТом - є 4 стандарти: пломбір чистий, зі змішаною сировиною, плодово-ягідне і м'яке морозиво. Відповідно, коли ми бачимо морозиво, яке виготовлено за ТУ (технічні умови), у мене виникає питання: а навіщо вам це, коли є стандарт на будь-який вид морозива? Тому я все-таки рекомендувала б купувати морозиво, виготовлене за ДЕСТом. І умови зберігання, звичайно: холодильник, морозильні камери з правильною температурою, без обмерзань тощо", - розповіла експертка.

Читайте також: Українців попередили про цукерки з неприємним "сюрпризом": подробиці

Популярні відео

На запитання, як ставитися до рослинних жирів у морозиві, Куликова відповіла:

"Я до цього ставлюся абсолютно нормально. Головне - дивитися, щоб у складі не було гідрогенізованих жирів. Є маса людей, які хочуть знизити споживання того ж холестерину. Тому це морозиво теж має місце бути, нічого страшного в цьому немає, це нормально".

Читайте також: Як не нашкодити здоров'ю дітей: батькам дали поради щодо популярних ласощів

Раніше глава правління ГО "Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра" Олена Куликова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що в морозиві в результаті порушення правил виробництва або зберігання можуть розвиватися шкідливі бактерії.

Джерело Україна 24 Теги