Експертка назвала проблему з популярними ласощами: є два моменти

Олена Куликова розповіла про виробництво морозива

Експертка назвала проблему з популярними ласощами: є два моменти

У морозиві в результаті порушення правил виробництва або зберігання можуть розвиватися шкідливі бактерії.

Про це розповіла в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" глава правління ГО "Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра" Олена Куликова.

"Найбільша проблема в морозиві - це мікробіологія. З усіх інших морозиво, напевно, найбільш стандартизована галузь. Тобто по суті, виробникові не потрібно сильно заморочуватися. Є 4 стандарти щодо якості морозива залежно від того, що ти хочеш робити. Найбільша проблема - вибрати для себе стандарт і виробляти морозиво необхідної якості. Тому переважно проблеми, з якими стикалися ми, - це мікробіологія", - зазначила вона.

Читайте також: Українців попередили про цукерки з неприємним "сюрпризом": подробиці

Популярні відео

За словами Кулик, тут є два моменти:

"Або це неякісна сировина і порушення санітарних норм на виробництві, або це проблема логістичного характеру, тобто перевезення морозива неналежним чином. Грубо кажучи, морозиво заморожується, розморожується, змінюються умови його зберігання, відповідно, в цьому молочному продукті розвиваються всілякі бактерії".

Читайте також: Як не нашкодити здоров'ю дітей: батькам дали поради щодо популярних ласощів

Раніше доцент кафедри ресторанної продукції Національного університету харчових технологій Ірина Корецька в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, з чого роблять шоколадні цукерки.

Джерело Україна 24 Теги