Саакашвілі про виноробство в Україні: відбувається катастрофа

На думку голови виконкому Ради реформ, галузь дуже зарегульована

Саакашвілі про виноробство в Україні: відбувається катастрофа

Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив, що в Україні "відбувається катастрофа" в виноробній галузі, і розповів про законопроєкт, покликаний виправити ситуацію.

"З виноробством у нас катастрофа відбувається, тому що в Україні всього лише 26 малих виноробів сьогодні зареєстровано. Я зрозумів чому. Сьогодні тут були чиновники, які видають ці ліцензії, які доводили, що треба регулювати, контролювати, дотискати через любов до України. Що я, грузин, виявляється, не розумію, що потрібно українським виноробам. Ми підготували закон, за яким ліцензії скасовуються, акцизні марки та всі інші тупі регуляції, які ввели ці чиновники, щоб просто брати хабарі у цих малих виноробів - ми це скасовуємо", - розповів Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі яскраво продемонстрував, як за допомогою корупції грабують українців

Популярні відео

За його словами, в Одеській області "у нас було 30 тис. виноробів - це величезний сектор, але їх постійно хочуть притискати".

"Чиновники продовжують лобіювати закон, щоб задавити маленьких виноробів і домовлятися з великими. Щоб цього не було, наш закон має бути прийнятий. Ми його будемо захищати до кінця разом з сотнями тисяч українських сімей, які залежать від цих доходів, яким набридло, що бюрократія п'є їхню кров", - зазначив глава виконкому Ради реформ.

Раніше голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі приніс на ефір програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" вино з власного виноградника.

Джерело Україна 24 Теги