Ціни падатимуть — експерт сказав, скільки можна заощадити на купівлі авто

Андрій Ліснічук розповів, що відбувається з цінами на вживані американські автомобілі

Ціни падатимуть — експерт сказав, скільки можна заощадити на купівлі авто

Власник компанії-автоімпортера Андрій Ліснічук розповів, що відбуватиметься з цінами на вживані авто з США, в програмі "Зворотний зв'язок" на телеканалі "Україна 24".

"Не дивлячись на те, що попит на вживані автомобілі на американських аукціонах зріс, це не означає, що у нас будуть якісь коливання цін. Все стабільно, ринок автомобілів в Україні перенасичений вживаними автомобілями. Більш того, я думаю, що ціни падатимуть вниз. А щодо автомобілів плану металобрухту — їх мало завозили й будуть мало завозити, оскільки дуже дорога логістика, і це нерентабельно. Не потрібно думати, що в Україну везтимуть різні там автомобільні залишки", — сказав він.

Читайте також: В Україні радикально боротимуться з порушниками ПДР: що чекає на водіїв

Популярні відео

Експерт назвав суму, яку можна заощадити при купівлі такого автомобіля.

"Все зниження полягає в тому, скільки хочуть на даних автомобілях заробити. Переважно шукають вигоду в середньому на 2-3 тис. доларів. Але у зв'язку з тим, що "зависає" даний автомобіль, який не вдається продати, то його готові віддати за ті гроші, за які й купили. Відповідно, суми 1 тис. — 2-3 тис. доларів можуть послужити цією "знижкою" на автомобілі", — сказав він.

Раніше автоексперт Владислав Антонов розповів про тенденції українського авторинку.

Джерело Україна 24 Теги