Путін хоче всіх переконати щодо "Північного потоку-2" - експерт про запуск газопроводу

Експерт розповів, коли на газопроводі почнуться роботи з перевірки можливості транспортування газу

Путін хоче всіх переконати щодо "Північного потоку-2" - експерт про запуск газопроводу

Президент Росії Володимир Путін намагається переконати світову спільноту, що газопровід "Північний потік-2" готовий до запуску, проте роботи ще не завершені.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів енергетичний експерт Геннадій Рябцев.

"Потрібно всіх переконати, що ще трохи залишається, і можна все запускати. Але там роботи ще не завершені, на першій нитці теж. Достатньо подивитися дані геолокації, щоб переконатися в тому, що все-таки є ще одна невелика ділянка. Але в чому пан Путін має рацію - це в тому, що протягом літа відповідні роботи будуть завершені. Швидше за все, приблизно в серпні вже почнуться роботи з перевірки можливості транспортування технологічного газу", - сказав він.

Читайте також: Поразка України - експерт оцінив рішення США щодо "Північного потоку-2"

Популярні відео

Коментуючи готовність України до запуску "Північного потоку-2", Рябцев зазначив:

"Підготовка ведеться, оператор газотранспортної системи України повідомив про розробку кількох планів, один з яких має запрацювати тоді, коли будуть зменшені обсяги транзиту російського газу через Україну. Однак ці плани, швидше за все, будуть реалізовані після завершення терміну контракту НАК "Нафтогаз України"з "Газпромом" про транзит. До його завершення ще 3 роки, хоча впродовж цих трьох років можна було б дуже багато зробити. Наскільки мені відомо, якихось заходів, на результат яких можна було б подивитися, поки що немає".

Читайте також: Небезпека не в "Північному потоці-2" - експерт пояснив, де Україна зазнає значних втрат

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 4 червня заявив про завершення будівництва першої гілки газопроводу "Північний потік-2".

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що російський газопровід "Північний потік-2" в найближчі кілька років не буде працювати.

Джерело Україна 24 Теги