На смак не відрізнити: експерт розповів, як фальсифікують популярний продукт

У хід йдуть миючі засоби та пральний порошок

На смак не відрізнити: експерт розповів, як фальсифікують популярний продукт

В Україні заготівельники і продавці молока нерідко фальсифікують продукт, додаючи в нього миючі засоби. Такий метод зберігає від скисання і підвищує вміст жиру.

Про це в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" розповів керівник Союзу молочних підприємств Вадим Чагаровський.

"Ті, хто виробляє молоко, не є фальсифікаторами. Фальсифікують молоко заготівельники, які в них закуповують, і ті продавці, які продають на базарах, перепродують. Мета фальсифікації - збереження нативних властивостей, а саме кислотності, для чого використовуються сода і миючі засоби, щоб молоко не було кислим. На смак це через невелику кількість речовин не відчувається, рецептори не можуть відчути, і люди купують це як звичайне молоко", - розповів Чагаровський.

Читайте також: Українців попередили про підробку популярного продукту: результати перевірки шокували

Популярні відео

За його словами, більше миючих речовин додають, коли здають молоко на промислову переробку.

"В Україні існує метод, який визначає жирність молока за поверхнево активними речовинами. Якраз миючі засоби є такими, вони показують наявність більшої кількості жиру в молоці, а матеріально-фінансові розрахунки йдуть в залежності від того, який жир. Тому заготівельники-фальсифікатори додають пральний порошок для того, щоб підняти вміст жиру в молоці. На підприємствах, які займаються розливом і переробкою молока, йде знезараження перекисом водню, тому там потрапляння мийних засобів неможливо", - пояснив експерт.

Читайте також: Не все, що здається дитячим харчуванням, ним є: як обманюють покупців

Раніше глава Всеукраїнської асоціації захисту прав споживачів "Споживча довіра" Олена Куликова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які продукти підробляють найчастіше.

Джерело Україна 24 Теги