Гроші будуть - "слуга народу" про індексацію пенсій в Україні

Федір Веніславський підтримав ініціативу Мінсоцполітики

Гроші будуть - "слуга народу" про індексацію пенсій в Україні

Монобільшість у Верховній Раді готова підтримати Міністерство соціальної політики в питанні індексації пенсій з 1 липня, гроші на цю ініціативу знайдуться.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" народний депутат від "Слуги народу" Федір Веніславський.

"Ми готові підтримати ініціативи уряду. До того ж, поточного тижня ми також ухвалили закон, яким буде чітко визначатися прив'язка прожиткового мінімуму до середнього розміру зарплати. На початковому етапі понад 30%, потім дійдемо до 40%, 50%. Це суттєво підніме прожитковий мінімум і, відповідно, пенсії та заробітні плати. Ми підемо назустріч уряду, і ті законодавчі акти, які озвучила міністерка соціальної політики, ми підтримаємо", - заявив "слуга народу".

Читайте також: Названо проблему з індексацією пенсій в Україні: вийшло непорозуміння

Популярні відео

За словами Веніславського, вже йде перевиконання державного бюджету за рахунок того, що зменшилася кількість "скруток" і втечі від податків.

"Я думаю, що гроші будуть для того, щоб забезпечити ті програми, про які говорила міністерка", - додав він.

Читайте також: В Україні запрацювала нова можливість оформити пенсію: в ПФУ розкрили подробиці

Нагадаємо, пенсіонерам, які працюють, цього року перерахунок пенсій проведуть у червні, хоча раніше це робили у квітні. При цьому пенсіонери можуть заднім числом отримати доплати за квітень і травень.

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу "Україна 24" поділилася планами щодо підвищення пенсій українцям.

Джерело Україна 24 Теги