Просто ще один податок — нардеп різко висловився про нововведення щодо пенсій

Олексій Гончаренко назвав два недоліки накопичувальної пенсійної системи

Просто ще один податок — нардеп різко висловився про нововведення щодо пенсій

Кабінет міністрів України затвердив на засіданні 3 червня створення робочої групи щодо запровадження накопичувальної пенсії. Народний депутат від "Євросолідарності" Олексій Гончаренко розкритикував нову систему у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"Я, ще не дуже стара людина, пам'ятаю, як 50 і 100 рублів поміняли (грошова реформа 1991 року - ред.), і люди все втратили. Ощадбанк, кредитні спілки, обвали курсу, всі ці банки, все це нескінченна історія. Це проблема, тому що немає такого покоління в цій державі, яке б не пограбувала держава. І після такого сказати: люди, так давайте несіть свої гроші... А люди вже дечому навчилися. І це перша проблема. Друга проблема — якщо ви впроваджуєте накопичувальну систему не як добровільну, а як обов'язкову, то це податок. Це просто ще один податок", — заявив він.

Читайте також: Грошей немає давно - банкір пояснив сенс підвищення пенсійного віку

Популярні відео

Гончаренко побоюється, що накопичення українців на пенсію будуть вкрадені.

"Ви не запитали, хочу я накопичувати, не хочу. Ви сказали: а ну взяв і віддав! Друзі, це абсолютно про інше! Ви хочете ще один податок на мене накласти. Це ж абсолютна дурість! Так не можна робити. Зробіть інакше, скажіть, що ви можете, шановні громадяни, не заплатити це податком на державу, а покласти собі в пенсійний фонд. Замість того, щоб віддати ці 4% податку, ви краще дайте ці 4% внести до накопичувального фонду. І через роки люди побачать, що це працює, але якщо ви зробите, як зараз, це закінчиться обуренням людей. І все дійсно буде вкрадено", — сказав він.

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна розповіла про два головних ризики накопичувальної системи пенсій.

Джерело Україна 24 Теги