Все буде по-старому - гендиректор "Укрпошти" заспокоїв пенсіонерів

За словами Ігоря Смілянського, ніяких скорочень на підприємстві не проводилося, працюватимуть також мобільні відділення

Все буде по-старому - гендиректор "Укрпошти" заспокоїв пенсіонерів

2 червня Кабінет міністрів скасував обов'язкове переведення виплати пенсій і соцдопомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено його постановою. Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" запевнив пенсіонерів, що пенсії будуть доставлятися так само як і раніше.

"Головне для людей похилого віку - це стабільність. Тобто коли нічого не змінюється - це для них краще, ніж коли щось змінюється або змінюється на краще. Тому сьогодні я можу відповідально заявити, що для пенсіонерів нічого не змінюється, люди отримували пенсію через "Укрпошту" і продовжать її отримувати. Все залишається як є, хочу заспокоїти 3,5 млн пенсіонерів", - сказав Смілянський.

Читайте також: Нове підвищення пенсійного віку в Україні: експертка розкрила деталі

Популярні відео

За словами гендиректора, скорочення персоналу не проводилося, крім того, у важкодоступних куточках країни працюватимуть мобільні відділення.

"Ми не проводили жодних скорочень за цей час. Ми сподівалися, що це рішення буде змінено, і воно було змінено. Ми залишили всю інфраструктуру і плануємо цього року запустити додаткові пересувні відділення, які добиратимуться в кожен куточок нашої країни. Ми покриваємо 100% нашої країни, будемо доставляти й пенсії. Безумовно, будемо вдосконалювати ці технології, робити так, щоб у всіх пересувних відділеннях були планшети, щоб люди, наприклад, могли щось замовити. Ми ж розуміємо, що мобільний зв'язок не скрізь сталий", - сказав Смілянський.

Читайте також: В Україні проведуть перерахунок пенсій: кому і коли чекати на доплати

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" інвестиційний банкір Тарас Козак заявив, що грошей на виплату пенсій давно не вистачає, тому підвищення пенсійного віку є доцільним.

Джерело Україна 24 Теги