Чи проживе Україна без білоруського бензину: в Мінекономіки дали відповідь

Заступник міністра оцінив гіпотетичну загрозу

Чи проживе Україна без білоруського бензину: в Мінекономіки дали відповідь

У разі, якщо Білорусь раптом припинить постачати пальне на український ринок, Україна знайде альтернативних постачальників і компенсує цей імпорт за два тижні.

Про це розповів в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" заступник міністра економіки Тарас Качка. На запитання, чи загрожує Україні колапс у разі, якщо Білорусь раптом припинить постачання пального, Качка відповів:

"По-перше, за останні три дні виробники й постачальники білоруського бензину з білоруського боку робили все, щоб пояснити, що немає такої загрози з їхнього боку. Я так розумію, що це гіпотетична загроза на сьогодні. З іншого боку, вчора відбулася нарада Міненергетики, яка об'єднувала і виробників, і імпортерів, і мережі всі, і насправді критичний термін – це 10-14 днів, щоб замінити цей імпорт. Це дуже висококонкурентний ринок. Насправді такий великий обсяг імпорту з Білорусі пов'язаний лише з фізичною близькістю Мозирського заводу до України".

Читайте також: Заступник міністра розповів про торгівлю України з Білоруссю: є два важливі товари

Популярні відео

Раніше політичний експерт Геннадій Дубов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна через конфлікт з Білоруссю може отримати проблеми з постачанням бензину і дизелю.

Джерело Україна 24 Теги