Людям важко виживати: економіст розповів, чого недоїдають українці

"Українська родина витрачає на харчові продукти 50% свого доходу. Це надзвичайно багато", - заявив Пендзин

Людям важко виживати: економіст розповів, чого недоїдають українці

Економіст Олег Пендзин в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» прокоментував середнє здорожчання харчових продуктів за рік на 9%.

«Соціально значущий набір продуктів зріс більше ніж на 9%. Це в середньому продуктовий кошик зріс на 9%. А так насправді хліб зріс на 12%-17%, вже не кажу про лідерів - яйця та гречку. Насправді малозабезпеченим верствам населення вижити в цій ситуації достатньо важко. Це багато чи мало – 9%... Середній рівень інфляції в Україні є трохи меншим, десь на рівні 8%», - заявив експерт.

Читайте також: Все це обман: Ляшко розкритикував ідею нардепів щодо цін на продукти

Популярні відео

«Українська родина витрачає на харчові продукти 50% свого доходу. Це надзвичайно багато, при тому що європейці витрачають 12%-18%. Є таке поняття – раціональна норма споживання. Ми з вами їмо половину норми споживання м’яса, а хліба і картоплі їмо більше норми. Так що хліб і картопля залишаються поки основним продуктом українців при нинішніх доходах», - додав Пендзин.     

Читайте також: "Це нормальна інфляція": в Зеленського сказали, як зростуть ціни у 2021 році

Нагадаємо, до Верховної Ради подано законопроєкт №5425-2, яким пропонується знизити ПДВ з 20% до 14% на гречку, цукор, борошно, макарони та інші соціально важливі продукти.

Раніше заступник міністра економіки Тарас Качка в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив прогноз щодо цін на продукти в Україні.