Не можна торгувати з людожерами: Гордон про економічні відносини з Росією і Білоруссю

Журналіст вважає, що Україна цілком здатна себе забезпечити

Не можна торгувати з людожерами: Гордон про економічні відносини з Росією і Білоруссю

Відомий журналіст Дмитро Гордон вважає, що Україна здатна забезпечити себе, і потрібно повністю припинити торгівлю з Білоруссю та Росією. Про це він сказав в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24".

"В Україні є гроші. За словами Михайла Саакашвілі, 37 млрд доларів проходить повз бюджет щорічно. Направте їх на народне господарство! Перестаньте людей тиснути податками, законами тупими вашими. Налагодьте те, щоб простий українець міг вкладати в себе, у свій бізнес, дайте йому можливість. Ми всі будемо тут споживати, якщо воно буде гарної якості, але дайте людям зробити це. Наш ринок покаже, все практично можна робити у нас. Країна - одна з найбагатших в Європі та світі, у нас стільки всього лежить у землі", - сказав журналіст.

Читайте також: Білорусь переходить до дисидентства - політолог про спробу суїциду в залі суду

Популярні відео

Гордон вважає, що не варто сподіватися на країни Заходу, і потрібно припинити торгівлю з "людожерами" - Росією та Білоруссю.

"Все можна робити, себе забезпечувати, досить плакатися. Дайте можливість підприємцям робити справу, продайте все приватному бізнесу, крім 5-10 стратегічних підприємств. Припиніть торгувати з Білоруссю, Росією, не можна з людожерами й негідниками торгувати. І не треба сподіватися на Захід", - сказав Гордон.

Читайте також: Поглинання Білорусі не за горами: Гордон розповів про пастку Путіна для Лукашенка

Нагадаємо, раніше економіст Павло Кухта в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів про наслідки введення Білоруссю індивідуальних ліцензій для імпорту українських товарів.

Джерело Україна 24 Теги