Все це обман: Ляшко розкритикував ідею нардепів щодо цін на продукти

Як зазначив політик, є тільки один спосіб знизити ціни

Все це обман: Ляшко розкритикував ідею нардепів щодо цін на продукти

Законопроєкт про зниження податку на додану вартість на соціально важливі продукти харчування не допоможе знизити ціни в Україні.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи відповідну ініціативу народних депутатів.

"Наш глядач ці обіцянки чує останні років 30 - там знизять, там піднімуть, там допоможуть, тільки нічого немає ніде. Ці всі казки, що там знизять продукти, - як можна знизити ціни на продукти, коли вивозять все з України? Минулого року 60 млн тонн зерна вивезли... 2 млн осіб в Україні отримують мінімальну зарплату. Їм хтось прибрав податок з мінімальної зарплати? І ціни на продукти не знизилися. Для того, щоб ціни знижувалися, як і на ліки, коли мій однофамілець Ляшко (глава МОЗ Віктор Ляшко - ред.) розповідає, що вони знизять ціни на ліки... Як ви їх знизите? Ви завозите 90% ліків імпортних, вони купуються за валюту. Якби ви більше свого продавали... Те саме і з продуктами", - заявив політик.

Читайте також: "Це нормальна інфляція": в Зеленського сказали, як зростуть ціни у 2021 році

Популярні відео

Як зазначив глава Радикальної партії, ціни можна знизити "тільки за рахунок того, що буде надлишок на ринку, коли не буде дефіциту, коли будуть наші українські продукти".

"Якби можна було одним законопроєктом знизити ціни, зарплати підняти, економіку відновити, давно б уже прийняли. Так це не працює, все це обман, дурять людей", - упевнений він.

Нагадаємо, до Верховної Ради подано законопроект № 5425-2, яким пропонується знизити ПДВ з 20% до 14% на гречку, цукор, борошно, макарони та інші соціально важливі продукти.

Раніше заступник міністра економіки Тарас Качка в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив прогноз щодо цін на продукти в Україні.

Джерело Україна 24 Теги