На порозі світової кризи: озвучений тривожний прогноз для України

Україна йде шляхом третього світу, заявив Ігор Смешко

На порозі світової кризи: озвучений тривожний прогноз для України

Світу загрожує масштабна економічна криза, яка може мати тяжкі наслідки для України.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" ексочільник Служби безпеки України Ігор Смешко.

"Ми наближаємося до нової світової економічної кризи. Аналіз центральної розвідки США 10 викликів, які бачить світ, показав, що один із них - можлива фінансова криза. Бреттон-Вудська система, коли долар був введений як світова валюта, дала можливість Федеральній резервній системі друкувати долари, за які США можуть отримувати корисні копалини, продукти виробництва, робочу силу. США насамперед турбуються про себе, але насувається глобальна криза в чому? Вперше за 50 років кількість середнього класу в світі та й в США зменшується, а це зменшується база для демократії. Третій світ заборгував 150 трлн", - розповів Смешко.

Читайте також: Ексголова СБУ пояснив, як уникнути відкритої війни з Росією

Популярні відео

При цьому він зазначив, що в Україні "фактично політичне керівництво веде політику лібералізації, продажу останніх ресурсів, держвласності".

"У доповіді США одна з найважливіших 10 трагедій, яка може статися - це голод, а ми потенційно здатні прогодувати 800 млн, це половина Китаю. Але це якщо ми збережемо під контролем свою землю і запустимо тут виробництво кінцевої продукції. Ми йдемо шляхом третього світу", - заявив колишній голова СБУ.

Раніше ексглава СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як вирішити проблеми у сфері національної безпеки й оборони України.

Джерело Україна 24 Теги