У Кабміні мовчать про те, що людям потрібна робота - кадровик про заробітчан

Віце-президент Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування вважає, що утримати українців можна, але треба для цього працювати, а не обіцяти виправити ситуацію в короткі терміни

У Кабміні мовчать про те, що людям потрібна робота - кадровик про заробітчан

Віце-президент Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Микола Александров вважає, що в 2020 році за кордон поїде набагато більше людей, ніж раніше.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Звичайно, дуже чекають українців, і головне, про що не говорить міністр (міністр закордонних справ Дмитро Кулеба - ред.) - що українцям дуже потрібна ця робота, і вони насправді хочуть їхати. Думаю, виїде більше людей, ніж раніше працювали в Європі, тому що економічне падіння в Україні прогнозується в тому числі і самими урядовцями. Ці зарплати, які обіцяє наш прем'єр-міністр - 500 тис. робочих місць по 4-6 тис. гривень - нікого не могжуть задовольнити. Звичайно, люди будуть шукати можливість поїхати працювати за кордон", - сказав Александров.

Читайте також

На його думку, є можливість зробити так, щоб українці не виїжджали, але цього потрібно досягати іншими методами.

"Повернути українців можливо, але для цього треба працювати роками, а не обіцяти, що ми зараз за два місяці зробимо, що люди повернуться - так не буває. Наше ВВП в п'ять разів менше польського, потрібно, щоб економіка України не просто росла, але зростала випереджаючими темпами в порівнянні в європейськими країнами ", - сказав Александров.

Нагадаємо, кількість безробітних в Україні станом на 7 квітня досягла 364 тисяч. Це на 13% більше в порівнянні з минулим роком.

Популярні відео

Теги