Є ризики — експерт дав прогноз щодо цін на продукти

Олексій Дорошенко розповів, що може впливати на вартість деяких продуктів

Є ризики — експерт дав прогноз щодо цін на продукти

Деякі продукти можуть ще подорожчати — про це розповів голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Насправді вже відбулася стабілізація цін на продовольство і на продукти харчування в нашій країні, але НБУ дає орієнтири, прогнози. І ризики зростання цін на соняшникову олію, на кукурудзу, а це тягне за собою зростання вартості м’яса, такі ризики лишаються.

Хоча, за моїми прогнозами, понад місяць ми бачимо зниження цін практично на все, і це триватиме впродовж літа, оскільки зараз ми збільшили й кількість молока, скоро піде молода городина – це також позитивно вплине на ціни, ціни підуть вниз. Те саме і з курячими яйцями", — сказав він.

Читайте також: Через 10 років у світі може зникнути популярний продукт: озвучено тривожний прогноз

Популярні відео

Також експерт пояснив, як впливає на ціни експорт продуктів.

"Але тут виникає питання, чи можуть наші окремі виробники експортувати цю продукцію. Отам, де вони збільшують експорт, ми бачимо, що, можливо, ціна і знизилась, але через те, що багато вивозиться, ми бачимо, що ціна залишається такою, як є, як, наприклад, по тих самих курячих яйцях", — сказав він.

Раніше менеджерка з комунікації Асоціації "Ягідництво України" Тетяна Смірнова розповіла, якими будуть ціни на популярні фрукти.

Джерело Україна 24 Теги