Мери збентежені: нардеп висловився про борги українців за "комуналку"

Олексій Кучеренко розповів, як покриватимуться борги за газ

Мери збентежені: нардеп висловився про борги українців за "комуналку"

Народний депутат з фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко висловився про комунальні борги українців у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Треба аналізувати не лише борги населення за комуналку, а ще й борги, які утворилися підприємствами теплокомуненерго за газ – це 24 млрд грн. У тарифах на тепло, які останнього опалювального сезону виставлялися українцям, закладена збиткова ціна на газ – 4,3 грн за куб. А НАК "Нафтогаз" виставляє 8,3 грн за куб", — сказав він.

Читайте також: Субсидії за новими правилами: ексміністр дав важливу пораду українцям

Популярні відео

Депутат пояснив, що борги за комуналку оплатять люди своїми податками.

"Тобто це тарифи, які збиткові для теплокомуненерго, люди їх почали погашати з випередженням (тобто за зиму зробили борги й зараз намагаються погасити). Але водночас підприємства заборгували "Нафтогазу" величезну суму – 24 млрд грн. Цю суму так чи інакше все одно заплатять люди, але не напряму через тарифи, а через місцеві бюджети, через свої податки. Ця статистика нікого не радує. Всі підприємства теплокомуненерго і мери збентежені, бо в них забиратимуть ці великі для них гроші", — сказав він.

Раніше експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко розповів, чи можуть в українців забирати квартири через борги за комунальні послуги.

Джерело Україна 24 Теги