Відкладали на похорон, тепер гроші заберуть - Ляшко розкритикував нові правила щодо субсидій

Головний український радикал звинувачує уряд в прагненні знищити пенсіонерів

Відкладали на похорон, тепер гроші заберуть - Ляшко розкритикував нові правила щодо субсидій

З 1 травня Кабмін змінив порядок нарахування субсидії для сплати житлово-комунальних платежів. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко незадоволений нововведеннями і вважає, що це "знущання над пенсіонерами". Таку думку він висловив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

"Уряд змінив порядок надання субсидій на сплату ЖКП - тепер їх не даватимуть тим громадянам, які мають 52 тисячі гривень заощаджень. Старі люди роками відкладали по копійці з пенсії на смерть, відмовляли собі у всьому, тому що хотіли, щоб їх по-людськи поховали. А тепер їх вважають багатіями і забирають субсидію", - сказав політик.

Читайте також: Уряд обрав не ту логіку — ексміністр про нові правила субсидій

Популярні відео

Ляшко вважає, що ця ініціатива спрямована на знищення пенсіонерів.

"Ця ініціатива - таке ж знущання над нашими пенсіонерами, як і примусове переведення пенсій на банківські картки. Мета таких дій - довести стариків до інфаркту, зменшити кількість пенсіонерів, щоб не було кому за субсидіями звертатися", - сказав Ляшко.

Читайте також: Субсидія не врятує — економіст про борги за "комуналку"

Політик зазначив, що очолювана ним партія вимагатиме від Кабміну "прийняти рішення, щоб люди платили за комуналку не більше 10% свого доходу, все, що вище, має покривати субсидія".

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" ексміністр з питань житлово-комунального господарства, народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко розповів, що нові правила призначення субсидій можуть спровокувати невдоволення населення і "конфліктні ситуації".

Джерело Україна 24 Теги